dziewczynka maluje - okładka

Co?

Spotkania ze sztuką. Ale nie bierne! Spotkania twarzą w twarz, podczas których sam możesz stworzyć coś pięknego. 

Szczegółowe programy poszczególnych warsztatów będziemy publikować na bieżąco TUTAJ.

Z kim?

Z mentorami od sztuki. Paniami i Panami, których talent plastyczny i zacięcie pedagogiczne potrafią poprowadzić najbardziej opornych do wyszukanych rezultatów. 

Dla kogo?

Dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Marzysz o takim spotkaniu przy sztuce? Daj nam znać – jeśli nie widzisz w zakładce “wydarzenia” propozycji dla Ciebie – jesteśmy w stanie nad tym popracować! Wspólnie zorganizować ciekawy warsztat dla małych lub dużych.

W jaki sposób?

Z jakimi materiałami, surowcami i urządzeniami pracujemy podczas danego warsztatu – decyduje osoba prowadząca warsztaty. Takie informacje również będziemy publikować na bieżąco – opisując konkretne spotkanie – TUTAJ.

Jeśli aktualnie nie widzisz żadnego artykułu zapowiadającego spotkanie przy sztuce – najprawdopodobniej nia mamy go w planach. 

Zależy Ci na takim spotkaniu TERAZ? Skontaktuj się z nami – być może razem uda nam się zorganizować wydarzenie, które przyniesie owoce nie tylko Tobie, ale również innym członkom naszej społeczności podobnym Tobie w tym obszarze. 

Gdzie?

Oczywiście w Andraszówce! Sprawdź, czym jest Andraszówka TUTAJ i poznaj naszą dokładną lokalizację TUTAJ.

Kiedy?

Informacje o aktualnie planowanych warsztatach znajdziesz w zakładce “wydarzenia” lub na naszym fanpage. Jeśli nie znalazłeś nic interesującego – zadzwoń, napisz, razem możemy zdziałać cuda.

Po co?

Bo wierzymy, że sztuka ma kojące właściwości. 

Proces twórczy ma moc: 

  • wyrywać z kołowrotka  pesymistycznych myśli, 
  • wypełniać kreatywnie czas, 
  • dowartościować, 
  • łączyć osoby i pokolenia.