bury do joggingu

Co?

Na remontowaniu jednej sali na pewno się nie zakończy! Już mamy w planach kolejne przedsięwzięcie: renowacja następnego pomieszczenia „Andraszówki” oraz aranżacja tego wnętrza na salę gimnastyczną, z uwzględnieniem innych aktywności fizycznych takich jak: pilates, taniec czy rehabilitacja. 

Kiedy myślimy o sporcie w „Andraszu” trudno pominąć kwestię rowerowego szaleństwa. Organizacja ciekawych wycieczek rowerowych, Miejsce Obsługi Rowerów na trasie Velo Dunajec oraz w przyszłości dodatkowe możliwości dla odwiedzających nasz wielogłowski zakątek rowerzystów to kolejne zadania, które dopisaliśmy do swoich celów statutowych. Jak śpiewał niegdyś Lech Janerka: „Rower to jest świat”! Dodalibyśmy jeszcze do tego zdania swoje: „rower to wolność i przygoda”. 

Z kim?

Ze specjalistami od poszczególnych aktywności: trenerami, instruktorami, rehabilitantami.

Dla kogo?

Postaramy się dopasować ofertę do różnych grup wiekowych, płci oraz waszych zainteresowań. Szczegółowe informacje już wkrótce.

W jaki sposób?

Będzie to zależało od dyscypliny – jeśli mowa o gimnastyce prozdrowotnej, pilatesie, fitnesie czy innych sportach, dla których sala gimnastyczna w „Andraszówce” będzie odpowiednia – spotkamy się w siedzibie fundacji z instruktorem, by rozwijać się w konkretnym obszarze.

Jeśli myślimy jednak o rowerach – będziemy penetrować lokalne szlaki turystyczne.

Więcej o Miejscu Obsługi Rowerów na trasie Velo Dunajec przeczytasz TUTAJ.

Gdzie?

Oczywiście w Andraszówce! Sprawdź, czym jest Andraszówka TUTAJ i poznaj naszą dokładną lokalizację TUTAJ.

Kiedy?

Informacje o aktualnie planowanych zajęciach znajdziesz w zakładce “wydarzenia” lub na naszym fanpage. Jeśli nie znalazłeś nic interesującego – zadzwoń, napisz, razem możemy zdziałać cuda.

Po co?

Bo sport to zdrowie. Nie tylko to fizyczne, ale także psychiczne. W czasie wysiłku fizycznego nasz organizm wytwarza endorfiny – czyli hormony szczęścia. Tak stworzył nas Pan Bóg i zamierzamy z tego daru korzystać.